Kvalitní překlady - rychle a za dobrou cenu

PROČ OBJEDNAT U NÁS


Hledáte přímého dodavatele překladů s mnohaletými zkušenostmi a erudicí, který ochotně poradí a převezme na svá bedra většinu nepříjemného obíhání úřadů a papírování, abyste ušetřili drahocenný čas?Proč tedy objednat překlad u nás?

1. Získáte zkušeného a zodpovědného dodavatele překladů
Nevytváříme obsáhlé databáze příležitostných překladatelů, studentů, učitelů... Jsme stabilní tým vysokoškolsky vzdělaných, úzce oborově zaměřených profesionálních překladatelů s dlouholetými zkušenostmi, pro něž překládání představuje jediný zdroj příjmů. Podrobnější informace najdete na stránkách KVALITA a NÁŠ TÝM.

2. Ušetříte čas i peníze
Překlady archivujeme. Již přeložené pasáže znovu neúčtujeme. Toho s výhodou využijete například u ověřených překladů úředních listin, kdy zaplatíte pouze za ověření překladu. Díky neustále aktualizované databázi můžeme dodávat vybrané překlady i na počkání. Další informace naleznete na stránkách CENA, RYCHLOST a doručování překladů.

3. Vše vyřešíte rychle z pohodlí domova
A to díky unikátní službě doručování překladů. Originály úředních listin převezmeme ve smluvený čas na smluveném místě. Zpět doručíme originály včetně vyhotovených úředních překladů - ušetříte si tak cestu k notáři, na poštu i absenci v zaměstnání.
Přesáhne-li cena překladu 3000 Kč, je tato služba zdarma!

4. Pořídíte nejlevnější úřední překlady (soudní překlady) v Brně
Přesvědčte se na stránkách ceník a soudní překlady.


Překládáme jen to, co umíme na 100%! Od roku 1997...
Nemůžeme vám nabídnout překlady do všech světových jazyků ani překlady všech oborů lidské činnosti. Nabízíme však kvalitu a odpovědný přístup. Překládáme jen to, co umíme na 100%!

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

Vážení zákazníci,

na této doméně pro Vás připravujeme nové internetové stránky.

Pro aktuální informace o odborných překladech, ověřování překladů, cenách a dodacích lhůtách přejděte prosím na www.prekladys.com.

V případě nejasností volejte +420 545230730, 777909143
nebo pište na prekladys@prekladys.cz

Děkujeme za pochopení.

Překladatelské služby Šantavý