Kvalitní překlady - rychle a za dobrou cenu

Kolik stojí ověřený překlad výpisu z evidence Rejstříku trestů?


Ověřený úřední překlad čistého výpisu z českého Rejstříku trestů fyzických či právnických osob do angličtiny nebo němčiny včetně doložky soudního tlumočníka pořídíte za 330 Kč (399 Kč s DPH). Tato základní cena zahrnuje rovněž překlad doložky a razítka vystavitele výpisu (obvykle CzechPoint) na zadní straně listiny.

Obsahuje-li výpis z evidence Rejstříku trestů rovněž dožádání údajů z jiného státu EU, např. ze Slovenska, účtujeme za ověřený překlad takto rozšířeného výpisu +190 Kč (230 Kč s DPH).

Pokud je na výpisu z evidence Rejstříku trestů navíc tzv. vyšší ověření (Superlegalizace), apostila (Apostille) nebo jiné ověřovací razítko, účtujeme za dopřekládání každého takového jednotlivého ověření příplatek 100 Kč (121 Kč s DPH).

U ověřeného překladu zpracovaného on-line účtujeme manipulační poplatek 100 Kč (121 Kč s DPH) za každý jednotlivý dokument.

Cena za ověřený překlad zahraničního výpisu z trestního rejstříku z angličtiny nebo němčiny do českého jazyka se stanoví podle rozsahu, časové a odborné náročnosti zakázky. Rádi vám zdarma vypracujeme cenovou kalkulaci překladu.


Kompletní ceník pro plátce DPH ke stažení


Jste soukromá osoba se sídlem v České republice? Jste živnostník-neplátce DPH?
Nabízíme nejnižší ceny v Brně a fakturaci neplátcem DPH.
Pro více informací o cenách pro neplátce DPH a objednání překladu přejděte na www.prekladys.com.


Seznam častých dotazů

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

Vážení zákazníci,

na této doméně pro Vás připravujeme nové internetové stránky.

Pro aktuální informace o odborných překladech, ověřování překladů, cenách a dodacích lhůtách přejděte prosím na www.prekladys.com.

V případě nejasností volejte +420 545230730, 777909143
nebo pište na prekladys@prekladys.cz

Děkujeme za pochopení.

Překladatelské služby Šantavý