Kvalitní překlady - rychle a za dobrou cenu

KDO JSME


Jsme sehraný tým vysokoškolsky vzdělaných, úzce oborově zaměřených profesionálních překladatelů – OSVČ s dlouholetými zkušenostmi, pro něž překládání představuje jediný zdroj příjmů. Navštivte nás a seznamte se s námi osobně.Tradice a zkušenosti
Jsme sehraný tým vysokoškolsky vzdělaných, úzce oborově zaměřených profesionálních překladatelů – OSVČ s dlouholetými zkušenostmi, pro něž překládání představuje jediný zdroj příjmů. Jedná se o právníka, techniky a lingvisty, kteří vykonávají rovněž funkci jazykových korektorů. Zásadně nevyužíváme služeb překladatelů, kteří si pouze přivydělávají ve volném čase (studenti, učitelé apod.).


Kompetence
Překládáme jen ty jazyky, u nichž jsme schopni zaručit odbornou i jazykovou správnost a zodpovědně provést korekturu. Jedná se o anglický jazyk a německý jazyk.

Právní a soudní překlady zásadně nerozdělujeme, provádí je vždy jediný kvalifikovaný soudní překladatel nebo právník. Tým provádějící technické překlady mívá nejvýše dva spolupracující překladatele a jednoho korektora, který zaručí jazykovou správnost překladu a plní zároveň funkci manažera projektu.


Překládáme jen to, co umíme na 100%! Od roku 1997...
Nemůžeme vám nabídnout překlady do všech světových jazyků ani překlady všech oborů lidské činnosti. Nabízíme však kvalitu a odpovědný přístup. Překládáme jen to, co umíme na 100%!

Naše reference

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

Vážení zákazníci,

na této doméně pro Vás připravujeme nové internetové stránky.

Pro aktuální informace o odborných překladech, ověřování překladů, cenách a dodacích lhůtách přejděte prosím na www.prekladys.com.

V případě nejasností volejte +420 545230730, 777909143
nebo pište na prekladys@prekladys.cz

Děkujeme za pochopení.

Překladatelské služby Šantavý